Bērniem un jauniešiem / Pie mums notiek / Pasākumi un izstādes

Pasākumi un izstādes

Aicinām interesentus iesaistīties mūsu piedāvātājās aktivitātēs, konkursos un pasākumos, kā arī aplūkot grāmatu, skolēnu mākslas darbu un konkursu darbu izstādes.

Ģimeņu rīti

Bibliotēkā tiek rīkoti Ģimeņu rīti, kas parasti notiek sestdienās. Tajos mazie ķipari kopā ar vecākiem, vecvecākiem, brāļiem un māsām var piedalīties radošās aktivitātēs, noskatīties bērnu teātra izrādītes vai muzikālus priekšnesumus, iet kopīgās rotaļās, spēlēt galda spēles, svinēt iemīļoto grāmatu varoņu dzimšanas dienu, tikties ar interesantiem cilvēkiem un viņu mīluļiem, kā arī vienkārši baudīt kopā būšanas prieku.
Informācija par Ģimeņu rītu norisi atrodama bibliotēkas tīmekļvietnē, sociālo tīklu kontos un bibliotēkā.
Ja vēlies saņemt informatīvu e-pastu par bērnu pasākumiem un aktivitātēm, raksti biblioteka.info@vb.valmierasnovads.lv vai apmeklējuma laikā informē bibliotekāru.

Radošās darbnīcas

Skolēnu brīvdienās, gadskārtu svētkos un vasaras brīvlaikā Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa rīko radošās darbnīcas, kurās kopīgi veidojam svētku rotājumus un apsveikumus, maskas, kartona auto modeļus, telpiskus burtus, papīra laternas un daudz ko citu. 

Izstādes

Sadarbībā ar Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolu ik ceturksni Bērnu apkalpošanas nodaļas telpās apskatāmas audzēkņu darbu izstādes dažādās tehnikās – fotogrāfijas, zīmējumi, grafikas u. c. 

Nodaļā apskatāmas arī konkursu darbu izstādes, piemēram, “Mana grāmatu karaliene” iesniegto radošo grāmatu atsauksmju izstāde, aktivitātes “Sniegpulkstenīšu medības” darbi u. c.

Protams, ik mēnesi tiek veidotas un izstādītas tematiskas grāmatu izstādes, piemēram, rakstnieku – jubilāru grāmatu izstādes, grāmatas par Lieldienām, Ziemassvētkiem, rudeni, astronomiju, eksperimentiem, kā arī lasīšanas veicināšanas programmu grāmatu kolekciju izstādes. Atgādinām, ka grāmatas, kas izvietotas izstādē, ir pieejamas lasītājiem izsniegšanai uz mājām.

Drošāka interneta diena

Katru gadu februāra sākumā tiek atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena. Šajā dienā Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas aktivitātēs tiekas tie, kuriem draugs ir internets. Taču draugi ir labi jāiepazīst. Tāpēc pasākuma dalībnieki tiek aicināti diskutēt par to, ko un kā drīkst un nedrīkst darīt internetā, izspēlēt dažādu iespējamo negadījumu simulācijas, risināt rēbusus un aizvien vairāk uzzināt, kā justies droši un ērti, pavadot laiku internetā.  

Nepalaid garām aizraujošu pasākumus bērniem un jauniešiem. Seko jaunumiem bibliotēkas sociālo tīklu kontos: