Aktualitātes / Bērnu apkalpošanas nodaļai tuvojas Cunami!

Bērnu apkalpošanas nodaļai tuvojas Cunami!

Pavisam drīz – sākot ar oktobri – Bērnu apkalpošanas nodaļā starp grāmatu plauktiem trauksies Cunami – bibliotekārs ar ķepām un asti, kurš ar interesi klausās, kā bērni lasa grāmatas, izplata prieka un sajūsmas viļņus, kā arī parāda dažādus trikus, ko ir iemācījies mājās.

“Ķepu diena” ir lasīšanas veicināšanas programma sākumskolas vecuma bērniem, kuras laikā var gūt pārliecību un iedrošinājumu lasīt un izzināt literatūras daudzveidību, kā arī iemācīties daudz ko jaunu par suņa rutīnu un untumiem. Nodarbības notiks otrdienās un ceturtdienās, vietu skaits ir ierobežots.

Vairāk iespējams uzzināt un iepriekš pieteikties, zvanot bibliotekārei Līgai uz telefona numuru 27047344. Pieteikšanās nodarbībām sāksies 30.09.2024.