Aktualitātes / Dzejas dienu pasākumi Valmieras Integrētajā bibliotēkā

Dzejas dienu pasākumi Valmieras Integrētajā bibliotēkā

Arī šoruden Dzejas dienu ietvaros Valmieras Integrētā bibliotēkas telpās vairākos radošos pasākumos ar dzejas cienītājiem tiksies spēcīgākie un pieredzes bagātākie dzejnieki.

19. septembrī plkst. 17:30 bibliotēkas 2.stāvā visi interesenti laipni gaidīti uz Autoru vakaru – tikšanos ar dzejniekiem Agnesi Rutkēviču,Tamāru Skrīnu, Dainu Sirmo, Ingu Ēriku Pētersoni, Viku, Aivaru Ustupu, Inesi Zanderi un Žeberu. Pasākumu vadīs dzejniece Agnese Rutkēviča, savukārt par muzikālo noskaņu rūpēsies pianists Imants Točs.

28. septembrī plkst.14 Valmieras Integrētajā bibliotēkā būs iespēja tikties ar “Dzejas detektīvi. Detektīvspēle prozā un dzejā” autoriem Sandru Ratnieci, Rolandu Bulu, Daini Deigeli, Leonu Jūliju Strupīti un Elīnu Smoļaku. “Dzejas detektīvi” ir autoru grupas “Tekstūra” dalībnieku – divpadsmit dzejnieku, viena prozaiķa un ilustratora – kopdarbs, kas tapis aptuveni astoņu mēnešu laikā.

Dzejas dienu pasākumu cikls noslēgsies 3. oktobrī plkst. 17:30 ar pasākumu “Sirreālisms igauņu dzejā: Guntars Godiņš un Jāns Malins tiekas Veidenbauma dzimšanas dienā”.

No 2. līdz 28. septembrim Valmieras Integrētās bibliotēkas 1.stāvā visi laipni aicināti iepazīties ar Dzejas dienām veltīto izstādi.

Ieeja pasākumos bez maksas.