Fotogalerijas / Valmieras pagasta bibliotēkā noslēdzies lasīšanas veicināšanas izaicinājums Grāmatu Bingo “Apkārt pasaulei!”

19. maijā Valmieras Viestura vidusskolas 2.c klase kopā ar Valmieras pagasta bibliotēku devās uz Valmieras muzeju, lai iepazītos ar I. Lancmaņa gleznu izstādi “Imants  Lancmanis”.  Te bērni interaktīvā veidā iepazina muzeju un mākslas pasauli, kurā varēja arī līdzdarboties.
Muzeja apmeklējums bija godam pelnīta balva par aktīvu dalību lasīšanas veicināšanas izaicinājumā Grāmatu Bingo “Apkārt pasaulei!”. Aktivitāti organizēja Valmieras bibliotēka, tā tika īstenota arī Valmieras pagasta bibliotēkā.
2. c klases skolēni ceļoja apkārt pasaulei, lasot Vācijas, Zviedrijas, Lielbritānijas, ASV, Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Ukrainas, Spānijas, Francijas autoru darbus! Tika iepazīti daudzi jauni grāmatu varoņi, kas nu jau kļuvuši par labiem draugiem, gūtas vērtīgas dzīves atziņas un, protams, lasītprieks!
Valmieras pagasta bibliotēka izsaka pateicību Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļai par iespēju piedalīties izaicinājumā, Valmieras muzejam par lielisko sadarbību un Valmieras Viestura vidusskolas 2. c klasei un klases audzinātājai Aijai Bērziņai par atsaucību un lielisko lasīšanas procesu, ko piedzīvojām kopā Valmieras pagasta bibliotēkā.

Sagatavoja: Valmieras pagasta bibliotēkas vadītāja Inga Grīnbauma