Aktualitātes / Izpēti bibliotēkas jauno tīmekļa vietni un piedalies konkursā!

Izpēti bibliotēkas jauno tīmekļa vietni un piedalies konkursā!

Ar lielu prieku publiskojam jauno bibliotēkas tīmekļa vietnes veidolu. Atklājot tradicionālo Bibliotēku nedēļu Latvijā, kas šogad tiek atzīmēta no 17. līdz 23. aprīlim, dāvinām sev, saviem sadarbības partneriem, visiem Valmieras novada bibliotēku apmeklētājiem un draugiem jaunu tīmekļa vietnes izskatu. Mājaslapai ir uzlabots dizains, ērti lietojama mobilā versija, jaunas funkcionālās iespējas.

Izpēti bibliotēkas jauno tīmekļa vietni, piedalies konkursā un laimē balvas no Tūrisma informācijas centra!

1. Lasi norādes un meklē izceltos vārdus, kas paslēpti dažādās mājaslapas sadaļās;
  2. Izveido no šiem vārdiem teikumu;
  3. Iesniedz pareizo atbildi.

Konkurss norit no 17. līdz 21. aprīļa plkst. 16.00. Balvas izlozēsim starp dalībniekiem, kas būs iesūtījuši pareizās atbildes. 22. aprīlī plkst. 17.00 pieslēdzies Valmieras Integrētās bibliotēkas Facebook lapai un noskaidro, vai esi viens no laimētājiem!

Jautājumiem – Alīna Pūce, alina.puce@vb.valmierasnovads.lv, 64250831