Aktualitātes / Izstādes Valmieras novada bibliotēkās aprīlī

Izstādes Valmieras novada bibliotēkās aprīlī

Burtnieku apvienībā

No 1. līdz 5. aprīlim Rencēnu pagasta 1. bibliotēkā literatūras izstāde “Brauc pār kalnu Lieldieniņas”.

No 1. līdz 30. aprīlim Valmieras pagasta bibliotēkā bērnu literatūras izstāde “Hei, lasām kopā! Izdevniecībai “Liels un mazs” 20. gadu jubileja”.

No 1. līdz 30. aprīlim Vecates pagasta bibliotēkā rokdarbu entuziastu kopas darbu izstāde.

No 1. līdz 30. aprīlim Rencēnu pagasta 2. bibliotēkā (Lizdēnos) mākslas grāmatu izstāde.

No 4. aprīļa līdz 4. maijam Rencēnu pagasta 2. bibliotēkā (Lizdēnos) mākslinieces Artas Mēneses gleznu izstāde.

No 5. aprīļa līdz 7. maijam Matīšu pagasta bibliotēkā Ineses Popes gleznu izstāde.

No 8. aprīļa līdz 30. aprīlim Valmieras pagasta bibliotēkā literatūras izstāde   “Rakstītāja. Bronislavai Martuževai -100”.

Līdz 10. aprīlim Ēveles pagasta bibliotēkā fotogrāfiju izstāde “Ēvaldam Siliņam – 105”.

No 10. aprīļa līdz 30. maijam Ēveles pagasta bibliotēkā Evijas Skrīveles ziepju izstrādājumu izstāde “Pavasara ziedi’’.

No 16. līdz 24. aprīlim Rencēnu pagasta 1. bibliotēkā literatūras izstāde bērniem un pieaugušajiem “Maimas Grīnbergas devums latviešu lasītājiem – tulkojumi no somu un igauņu valodas.”

Kocēnu apvienībā

No 1. līdz 30. aprīlim Bērzaines pagasta bibliotēkā rokdarbu grāmatu izstāde “Rakstu raksti”.

No 1. līdz 30. aprīlim Dikļu pagasta bibliotēkā rakstnieka Vika (Viktora Kalniņa) radošā dzīves gājuma un literatūras izstāde.

Mazsalacas apvienībā

Līdz 27. aprīlim Mazsalacas pilsētas bibliotēkā Sandras Vestermanes gleznu izstāde “Koki”.

Līdz 27. aprīlim Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā Martas Aleksandras Grantiņas gleznu izstāde “Saikne, kuru nevaram izskaidrot”.

Naukšēnu apvienībā

No 2. līdz 11. aprīlim Naukšēnu pagasta bibliotēkā literatūras izstāde “Joki ir nopietna lieta!”.

No 15. aprīļa Naukšēnu pagasta bibliotēkā Egila Kaužēna karikatūru izstāde “Visur klātesošais ugunsdzēsējs!”.

Rūjienas apvienībā

No 2. līdz 13. aprīlim Rūjienas pilsētas bibliotēkā tēlnieka Kārļa Zemdegas 130. jubilejai veltīta izstāde “..un spēcīgs celšos es pret sauli augšā’’.

No 2. līdz 30. aprīlim Rūjienas pilsētas bibliotēkā literatūras izstāde “Atrasts grāmatā’’.

No 2. līdz 30. aprīlim Rūjienas pilsētas bibliotēkā literatūras izstādes bērniem “Vikam 85”, “Upes, ezeri un purvi’’, “Bioloģiskās daudzveidības saglabāšana’’ un “Ezīt, kur Tu!”.

No 5. līdz 30. aprīlim Lodes pagasta bibliotēkā literatūras izstāde “Humors”.

No 5. līdz 30. aprīlim Lodes pagasta bibliotēkā literatūras izstāde bērniem “Mazā lasītāja izvēle”.

No 5. līdz 30. aprīlim Lodes pagasta bibliotēkā fotogrāfiju izstāde “Dabā”.

No 15. līdz 30. aprīlim Rūjienas pilsētas bibliotēkā izstāde “Vecākā, lasītākā, lielākā, mazākā, biezākā un vēl vis vis… grāmata Rūjienas bibliotēkā”.

Strenču apvienībā

No 1. līdz 30. aprīlim Sedas pilsētas bibliotēkā Ņinas Žukas rokdarbu izstāde Sedas 70. jubilejas gada izstāžu cikla “Sedēniešu vaļasprieki” ietvaros.

No 8. līdz 30. aprīlim Strenču pilsētas bibliotēkā Līgas Soveres personālizstāde “Ceļā ieraudzītais”.