Aktualitātes / Izstādes Valmieras novada bibliotēkās augustā

Izstādes Valmieras novada bibliotēkās augustā

Valmierā

No 1. līdz 30. augustam Valmieras Integrētajā bibliotēkā grāmatu izstāde “Rakstniekam Egonam Līvam – 100 (1924–1989)”.

Līdz 11. augustam Valmieras Integrētajā bibliotēkā izstāde “Vasaras olimpiskās spēles”.

No 19. līdz 30. augustam Valmieras Integrētajā bibliotēkā izstāde “Baltijas ceļam – 35”.

Līdz 6. septembrim Valmieras Integrētajā bibliotēkā Kristīnes Guršpones izstāde “Pa gaisu”.

Līdz 11. novembrim Valmieras Integrētajā bibliotēkā Bērnu apkalpošanas nodaļā Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas organizētā konkursa “Kārļa Skalbes pasaku ilustrācijas” darbu izstāde. Izstādē apskatāmi dažādu Vidzemes reģiona Mākslas skolu audzēkņu darbi.

Burtnieku apvienībā

No 1. līdz 31. augustam Vecates pagasta bibliotēkā izstāde “Zudušās un topošās Vecates pagasta vietas”. Visi laipni aicināti turpināt dalīties ar saviem stāstiem un fotogrāfijām, lai papildinātu izstādes materiālus.

No 1. līdz 31. augustam Ēveles pagasta bibliotēkā dārzkopības un mājsaimniecības grāmatu izstāde “Ko stādīsi, ko vārīsi, ko liksi burciņā?”. Smelies iedvesmu un atklāj jaunas ēdienu un marinēšanas receptes, uzzini vērtīgus dārzkopības padomus.

Līdz 10. augustam Burtnieku pagasta bibliotēkā Valmieras muzeja ceļojošā izstāde “Burtnieku aptiekas vitrīna”.

Līdz 20. augustam Valmieras pagasta bibliotēkā Evijas Žores gleznu izstāde.

Līdz 30. augustam Valmieras pagasta bibliotēkā dārzkopības grāmatu izstāde “Mans dārzs  – mana svētnīca”.

Līdz 30. augustam Valmieras pagasta bibliotēkā bērnu literatūras izstāde “Piedzīvojums”.

Kocēnu apvienībā

Līdz 9. augustam Kocēnu pagasta bibliotēkā Kocēnu pamatskolas 7. klašu skolēnu darbu izstāde “Abstrakts – sejas”.

Mazsalacas apvienībā

Līdz 2. septembrim Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņu darbu izstāde.

Naukšēnu apvienībā

No 12. līdz 23. augustam Naukšēnu pagasta bibliotēkā iespieddarbu izstāde “Baltijas ceļam – 35”.

Līdz 16. augustam Naukšēnu pagasta bibliotēkāNaukšēnu vidusskolas skolēnu darbu izstāde “Pretī vasarai 2”.

No 19. augusta Naukšēnu pagasta bibliotēkā Marikas Grūsles gleznu izstāde.

Līdz 23. augustam Naukšēnu pagasta bibliotēkā pārgājiena “Burti dabā” foto izstāde.

No 26. augusta līdz 13. septembrim Naukšēnu pagasta bibliotēkā iespieddarbu izstāde “Sveika, skola!”.

Līdz 30. augustam Naukšēnu pagasta bibliotēkā literatūras kolekcijas izstāde “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2024”.

Rūjienas apvienībā

No 1. līdz 31. augustam Rūjienas pilsētas bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā izstādes “Trollīša Mumina mamma’’ – Somijas zviedru rakstniecei Tūvei Jansonei 110, “Pastaiga fantāziju pasaulē” – fantāziju literatūra bērniem un jauniešiem, “Burtiņš pie burtiņa” – literatūra mazajiem, skolas gaitas uzsākot.

No 1. līdz 31. augustam Rūjienas pilsētas bibliotēkā literatūras izstāde “Mums atmiņās vēl ilgi kopā būt” – Rūjienas vidusskolai 105. gadskārta.

No 1. līdz 31. augustam Rūjienas pilsētas bibliotēkā fotogrāfiju izstāde “Rūjiena caur foto objektīva aci: pilsētas pērles un dārgumi”.

No 23. līdz 31. augustam Rūjienas pilsētas bibliotēkā literatūras izstāde “Baltijas ceļš – brīvības un vienotības simbols”.

Līdz  30. augustam Lodes pagasta bibliotēkā Unas Salmiņas radošo darbu izstāde “Kā mēs skanam?”.

Strenču apvienībā

No 1. līdz 31. augustam Strenču pilsētas bibliotēkā Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas profesionālās ievirzes 6. klašu audzēkņu darbu izstāde “Prieka frekvence”.

No 5. līdz 20. augustam Plāņu pagasta Jaunklidža bibliotēkā Gintas Puriņas radošo darbu izstāde “Dzīves ceļš ar pieturu Jaunklidzī” izstāžu cikla “Iepazīsimies! Tagad dzīvoju Plāņu pagastā!” ietvaros.

No 17. augusta Sedas pilsētas bibliotēkā Sedas pilsētas vēsturei veltīta izstāde – senas fotogrāfijas un vēsturiski raksti no laikrakstiem par apdzīvotās vietas pirmsākumiem un izaugsmi. Izstāde projekta “Kaimiņš. Pagalms. Vēsture.”.