Aktualitātes / Izstādes Valmieras novada bibliotēkās decembrī

Izstādes Valmieras novada bibliotēkās decembrī

VALMIERĀ

No 1. decembra Valmieras Integrētajā bibliotēkā apskatāma grāmatu izstāde “Režisorei, skatuves mākslas pedagoģei Mārai Ķimelei – 80”.

Līdz 15. decembrim Valmieras Integrētajā bibliotēkā apskatāma Agneses Kurzemnieces gleznu izstāde “Mākoņu skaitītājas”.

No 18. decembra līdz 22. februārim Valmieras Integrētajā bibliotēkā apskatāma Dinas Dubiņas darbu izstāde.

No 19. decembra līdz 31. janvārim Valmieras Integrētajā bibliotēkā apskatāmamākslinieku unikālu, pašizgatavotu grāmatu izstāde “ATVĒRUMS”, piedalāsĒrika Zutere,  Ērika Māldere, Ilizane Grīnberga, Sandra Dzilna, Ilona Valaine- Blekte, Zinaīda Ceske, Ilze Dilāne, Ilze  Rudzīte, Evija Freidenfelde, Kristīne Japiņa, Līga Strapcāne, Dace Runča, Tatjana Nežberte, Aija Freimane, Iveta Pērkone.

BURTNIEKU APVIENĪBĀ

Decembrī Rencēnu pagasta 2. bibliotēkā (Lizdēnos) fotogrāfiju izstāde “Lizdēni 2023”.

No 14. decembra līdz 31. janvārim Valmieras pagasta bibliotēkā aplūkojama Valmieras Valsts ģimnāzijas Tautas lietišķās mākslas studijas “Riekums” darbu izstāde.

Līdz 17. decembrim Rencēnu pagasta 2. bibliotēkā (Lizdēnos) apskatāma Valmieras muzeja ekspedīcijās Lizdēnos iegūto priekšmetu kolekcija.

No 18. līdz 23. decembrim Rencēnu pagasta 1. bibliotēkā literatūras izstāde “Sprāgstoša spuldze, kas atmodina citus”. Aktierim, estrādes māksliniekam Edgaram Liepiņam – 95 (1928. – 1995.)

No 21. līdz 30. decembrim Rencēnu pagasta 1. bibliotēkā literatūras izstāde “Uzlecošā literatūras zvaigzne… Sešdesmitie”. Andrim Kolbergam – 85 (1938).

KOCĒNU APVIENĪBĀ

Līdz 6. decembrim Bērzaines pagasta bibliotēkā Valmieras muzeja veidotā ceļojošā izstāde “Zobens un durklis”.

No 18. decembra līdz decembra beigām Zilākalna pagasta bibliotēkā literatūras izstāde “Idejas Ziemassvētku dāvanām”.

MAZSALACAS APVIENĪBĀ

Līdz 1. decembrim Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā Rūjienas mākslas skolas audzēkņu diplomdarbu izstāde “RAKSTU KOMPOZĪCIJAS”.

No 4. līdz 30. decembrim Mazsalacas pilsētas bibliotēkā ekspresizstāde “Martai Grīnvaldei – 110”.

No 4. decembra līdz 29.decembrim Mazsalacas pilsētas bibliotēkā Valmieras muzeja ceļojoša Sindijas Mačtamas izstāde izstāde “Saknes debesīs”.

No 11. decembra līdz 27. janvārim Mazsalacas pilsētas bibliotēkā Valmieras muzeja ceļojošā izstāde “Karīnas Priedītes ilustrācijas”.

RŪJIENAS APVIENĪBĀ

Līdz decembra beigām Lodes pagasta bibliotēkā fotogrāfiju izstāde “Lode manām acīm”.

No 1. decembra līdz 15. janvārim Rūjienas pilsētas bibliotēkā Rūjienas rokdarbnieku izstāde “Ziemas krāsu noskaņas rakstos un darbos”.

No 1. decembra līdz 15. decembrim Rūjienas pilsētas bibliotēkas Novadpētniecības nodaļātematiska izstāde “Ar sirdi domāt!” veltīta novadniekam – grafiķim Dainim Rožkalnam 95 dzimšanas dienas atcerei.

No 16. decembra līdz 29. decembrim Rūjienas pilsētas bibliotēkas Novadpētniecības nodaļā literatūras izstāde “Cilvēki un likteņi” veltīta novadnieces – rakstnieces Martas Grīnvaldes 110 dzimšanas dienas atcerei.

Decembrī Rūjienas pilsētas bibliotēkā literatūras izstādes: “Rakstniekam Andrim Kolbergam – 85”, izstāžu ciklā “Mēneša populārākā vārda īpašnieces – latviešu rakstnieces, dzejnieces:  Decembris – Ieva”.

Decembrī Rūjienas pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā literatūras izstādes: “Grāmatiņa balta kā sniegs”, “Melleņu Lāča Sapņotāju kalendārs decembrī”, “Grāmatu Adventes kalendārs”, “Atrodi savu Ziemassvētku prieku”.

STRENČU APVIENĪBĀ

No 4. decembra līdz 6. janvārim Strenču pilsētas bibliotēkā mākslinieces Ingas Danielas izstāde “Baltā gaisma”.