Aktualitātes / Izstādes Valmieras novada bibliotēkās februārī

Izstādes Valmieras novada bibliotēkās februārī

Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībā

No 5. līdz 29. februārim Brenguļu pagasta bibliotēkā Brenguļu pagasta rokdarbnieču austo šatiersegu izstāde “No vecmāmiņas pūra lādes”.

Burtnieku apvienībā

No 1. februāra līdz 29. februārim Valmieras pagasta bibliotēkā Andas Ābomas-Ivulānes bišu vaska sveču izstāde “Ziemas Māras diena jeb Sveču diena”.

No 2. līdz 10. februārim Rencēnu pagasta 1. bibliotēkā bērnu grāmatu autorei un grafiķei Margaritai Stārastei (1914 – 2014) veltīta literatūras izstāde “Mūžs kā pasaka”.

No 13. februāra līdz 31. martam Valmieras pagasta bibliotēkā novadnieces Ineses Popes gleznu un rokdarbu izstāde “PAVASARIS”.

Kocēnu apvienībā

No 1. līdz 29. februārim Bērzaines pagasta bibliotēkā un tās vestibilā Egīla Kaužēna karikatūru izstāde “Vienmēr klātesošie ugunsdzēsēji”.

No 1. līdz 29. februārim Zilākalna pagasta bibliotēkā galda spēļu un literatūras izstāde “Ko darīt, kad nav ko darīt”.

No 5. februāra līdz 5. martam Kocēnu pagasta bibliotēkā izstāde “Māksla. Literatūra. Ilustrācija”. Izstāde veidota Jauniešu iniciatīvu projekta ietvaros sadarbībā ar Kocēnu pamatskolu.

Mazsalacas apvienībā

Līdz 29. februārim Sēļu muižas izstāžu zālē vietējās audēju kopas austo lupatu deķu izstāde. Izstādi organizē Sēļu pagasta bibliotēka.

Rūjienas apvienībā

No 1. līdz 29. februārim Rūjienas pilsētas bibliotēkā Rūjienas Tautskolas mākslas kursa pieaugušajiem dalībnieku pasteļa darbu izstāde “Klusā daba”.

No 1. līdz 29. februārim Rūjienas pilsētas bibliotēkā literatūras izstāde “Mums labo sargāt, skaistam stāvēt klāt”, veltīta novadniekam – dzejniekam Kārlim Kalnietim – 105.

No 1. līdz 29. februārim Rūjienas pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā literatūras izstādes “Zelta pasaka” – bērnu grāmatu autorei un ilustratorei M. Stārastei – 110, “Sagaidīsim Pūķa gadu!”, “Bez mīlestības nedzīvojiet”.

No 12. februāra līdz 29. martam Lodes pagasta bibliotēkā Māra Pladara mākslas darbu izstāde “Zieds”.

Strenču apvienībā

Līdz 15. februārim Strenču pilsētas bibliotēkā Valmieras muzeja fotoizstāde “Barikāžu laiks”.

Līdz 29. februārim Sedas pilsētas bibliotēkā Kristīnes Ortikovas darināto rotaļlietu izstāde Sedas 70. jubilejas gada izstāžu cikla “Sedēniešu vaļasprieki” ietvaros.