Aktualitātes / Izstādes Valmieras novada bibliotēkās janvārī

Izstādes Valmieras novada bibliotēkās janvārī

VALMIERĀ

Līdz 22. februārim Valmieras Integrētajā bibliotēkā apskatāma Dinas Dubiņas darbu izstāde.

BURTNIEKU APVIENĪBĀ

Janvārī Rencēnu pagasta 2. bibliotēkā (Lizdēnos) Valmieras fotogrāfu biedrības “Atspulgs” un lizdēniešu fotogrāfiju izstāde “Ziema”.

Līdz 31. janvārim Valmieras pagasta bibliotēkā aplūkojama Valmieras Valsts ģimnāzijas Tautas lietišķās mākslas studijas “Riekums” darbu izstāde.

KOCĒNU APVIENĪBĀ

Līdz 31. janvārim Kocēnu pagasta bibliotēkā aplūkojama Kocēnu pamatskolas mājturības skolotājas Gunas Bieles izšūto gleznu izstāde “Ziedu melodijas”.

MAZSALACAS APVIENĪBĀ

No 8. janvāra līdz 24. februārim Mazsalacas pilsētas bibliotēkā tekstilmākslinieces Gintas Krisjansones personālizstāde “VĀRDENE”.

No 12. janvāra līdz 23. februārim Sēļu muižas izstāžu zālē vietējās audēju kopas darbu izstāde. Izstādi organizē Sēļu pagasta bibliotēka.

Līdz 27. janvārim Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā Valmieras muzeja ceļojošā izstāde “Karīnas Priedītes ilustrācijas”.

RŪJIENAS APVIENĪBĀ

Janvārī Lodes pagasta bibliotēkāliteratūras izstāde “Blaumanis”.

Janvārī Rūjienas pilsētas bibliotēkā Rūjienas rokdarbnieku izstāde “Ziemas krāsu noskaņas rakstos un darbos”.

Janvārī Rūjienas pilsētas bibliotēkāliteratūras izstādes cikla “Mēneša populārākā vārda īpašnieces – latviešu rakstnieces, dzejnieces” noslēguma izstāde “Janvāris – Ilze”; “Janvāra mēnesis vēstures lappusēs”.

Līdz 10. februārim Lodes pagasta bibliotēkā Valmieras muzeja ceļojošā izstāde “Draule. Velniņi. Blaumanis”.

STRENČU APVIENĪBĀ

Janvārī Sedas pilsētas bibliotēkā aplūkojama Kristīnes Ortikovas tamborēto rotaļlietu kolekcija – Sedas septiņdesmitā jubilejas gada izstāžu cikla “Sedēniešu vaļasprieki” ietvaros.

Līdz 12. janvārim Strenču pilsētas bibliotēkā mākslinieces Ingas Danielas izstāde “Baltā gaisma”.