Aktualitātes / Izstādes Valmieras novada bibliotēkās Jūlijā

Izstādes Valmieras novada bibliotēkās Jūlijā

BRENGUĻU, KAUGURU un TRIKĀTAS APVIENĪBĀ

Līdz 31. jūlijam Brenguļu pagasta bibliotēkā skatāma izstāde “Līgas sveces”.

BURTNIEKU APVIENĪBĀ

Līdz 2023. gada beigām Valmieras pagasta bibliotēkā sadarbībā ar “Latviešu brīvprātīgo atbalsta grupu Ukrainai” Ukrainas atbalsta akcija “Miera dzērvītes Ukrainai”.

No 3. jūlija līdz 14. jūlijam Matīšu pagasta bibliotēkā skatāma fotogrāfiju un novadpētniecības materiālu izstāde “Matīšnieki dziesmu un deju svētkos”.

Līdz 20. jūlijam Valmieras pagasta bibliotēkā literatūras izstāde “No Š. Brontē līdz L. Railijai! Vasarai piestāv saule un labs romāns!”.

No 1. jūlija līdz 20.augustam Valmieras pagasta bibliotēkā Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņu izstāde “Dienvidamerikas noskaņās”.

Līdz 15. jūlijam Rencēnu pagasta 1. bibliotēkā vasaras saulgriežiem veltīta literatūras izstāde “Līgo saule, līgo bite”.

Līdz 31. jūlijam Burtnieku pagasta bibliotēkā novadpētniecības izstāde “Ceļš uz Dziesmu svētkiem”.

MAZSALACAS APVIENĪBĀ

Līdz 17. jūlijam Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Mana vieta, mans laiks”.

No 3. jūlija līdz 25. augustam Mazsalacas pilsētas bibliotēkā Inetas Martinsones personālizstāde “Dimanti manā ceļā”.

No 24. jūlija līdz 4. septembrim Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestādes “Dārziņš” audzēkņu darbu izstāde.

5. jūlijā plkst. 15.00 Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā radošā darbnīca ģimenēm ar bērniem “Rotas no T-krekliem”. Līdzi ņemiet nevajadzīgus T-kreklu/us sev tīkamā/s krāsās.

NAUKŠĒNU APVIENĪBĀ

Līdz 10. jūlijam Ķoņu pagasta bibliotēkā Valmieras muzeja ceļojošā izstāde “Latviskais pasaules skats. PATĪBA.RAKSTS. ZĪMES.”

RŪJIENAS APVIENĪBĀ

Līdz 31. jūlijam Rūjienas pilsētas bibliotēkā, gaidot XXVII Vispārējos latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkus, skatāma Rūjienas tautskolas mākslas kursa pieaugušajiem dalībnieku darbu izstāde “Mana Dziesma”.

Jūlijā  Rūjienas pilsētas bibliotēkā izstāde “Dziedāšana. Svētki. Dziesmusvētki.”

Jūlijā Rūjienas pilsētas bibliotēkā izstāžu cikla “Mēneša populārākā vārda īpašnieces – latviešu rakstnieces, dzejnieces” literatūras izstāde “Jūlijs – Anna”.

Jūlijā Rūjienas pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā literatūras izstādes “Grāmata kā raiba pļava”, “Lai dzīvo vasaras brīvlaiks”, “Dzīvnieki lauku sētā”.

Julijā Lodes pagasta bibliotēkā Kadrijas Mičules fiksētu mirkļu un pateiktu sajūtu izstāde “Stopkadrs”.

Jūlijā Lodes pagasta bibliotēkā literatūras izstāde “Zied vasara!”.

STRENČU APVIENĪBĀ

Jūnijā un jūlijā Sedas pilsētas bibliotēkā apskatāma Jāņa Ences fotoizstāde “Redzi!”.