Aktualitātes / Izstādes Valmieras novada bibliotēkās jūlijā

Izstādes Valmieras novada bibliotēkās jūlijā

Burtnieku apvienībā

No 2. jūlija līdz 12. jūlijam Rencēnu pagasta 2. bibliotēkā (Lizdēnos) Valmieras muzeja ceļojošā izstāde “Burtnieku aptiekas vitrīna”.

No 15. jūlija līdz 10. augustam Burtnieku pagasta bibliotēkā Valmieras muzeja ceļojošā izstāde “Burtnieku aptiekas vitrīna”.

No 16. jūlija līdz 30. augustam Valmieras pagasta bibliotēkā dārzkopības grāmatu izstāde “Mans dārzs  – mana svētnīca”.

No 16. jūlija līdz 30. augustam Valmieras pagasta bibliotēkā bērnu literatūras izstāde “Piedzīvojums”.

No 20. jūlija līdz 20. augustam Valmieras pagasta bibliotēkā Evijas Žores gleznu izstāde.

Līdz 26. jūlijam Vecates pagasta bibliotēka aicina esošos, bijušos un topošos Vecates pagasta iedzīvotājus dalīties ar saviem stāstiem un fotogrāfijām, lai kopīgi radītu izstādi “Zudušās un topošās Vecates pagasta vietas”. Sīkāka informācija pa tālruni: 26336650.

30. jūlijā plkst. 16.00 Vecates pagasta bibliotēkā izstādes “Zudušās un topošās Vecates pagasta vietas” atklāšana.

Kocēnu apvienībā

No 17. jūnija līdz 9. augustam Kocēnu pagasta bibliotēkā Kocēnu pamatskolas 7. klašu skolēnu darbu izstāde “Abstrakts – sejas”.

Mazsalacas apvienībā

No 8. jūlija līdz 2. septembrim Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā Mazsalacas PII audzēkņu darbu izstāde.

No 15. līdz 21. jūlijam Filozofu lapenē pie Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Mazsalacas Jauniešu centra un Mazsalacas pilsētas bibliotēkas sagatavota foto ekspresizstāde “Mazsalaca – laiks, vieta, vārds”.

Līdz 28. jūnijam Mazsalacas pilsētas bibliotēkā Edvīna Lazdiņa gleznu izstāde “NOSKAŅAS”.

Līdz 28. jūnijam Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā Mazsalacas vidusskolas 3. b klases audzēkņu komiksu izstāde “Pasakas par pūķiem”.

Naukšēnu apvienībā

No 1. līdz 30. jūlijam Naukšēnu pagasta bibliotēkā literatūras izstāde “Grāmatu lasīšanas konkursi – Grāmatons un Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2024”.

13. jūlijā no plkst. 12.00 līdz 15.00 Naukšēnu muižas pagalmā interaktīva izstāde ar radošu līdzdarbošanos “Vai grāmatai ir knābis?”. Pasākumu organizē Naukšēnu pagasta bibliotēka.

Līdz 30. jūlijam Naukšēnu pagasta bibliotēkā Naukšēnu vidusskolas 5. līdz 9. klašu audzēkņu zīmējumu izstāde.

Rūjienas apvienībā

No 1. jūlija līdz 30. augustam Lodes pagasta bibliotēkā Unas Salmiņas radošo darbu izstāde.

No 1. jūlija līdz 30. augustam Lodes pagasta bibliotēkā fotogrāfiju izstāde “Lode vietējo acīm”.

No 1. līdz 31. jūlijam Rūjienas pilsētas bibliotēkā bērnu literatūras izstādes “Katram savs auto”, “Satvert dzejoli – dzejniekam Jānim Baltvilkam – 80”, “Grāmata kā piedzīvojums”, “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2024 – lasi un piedalies!”, “Lasi angliski!”.

No 1. līdz 31. jūlijam Rūjienas pilsētas bibliotēkā Anitas Lūsītes radošo darbu izstāde un literatūras izstāde “Latviešu grāmatai veltīta dzīve – grāmatu izdevējam, novadniekam Jānim Abučam – 110”.

No 1. jūlija Rūjienas pilsētas bibliotēka aicina iesūtīt fotogrāfijas izstādei pilsētas svētkos “Rūjiena caur foto objektīva aci: pilsētas pērles un dārgumi”. Plašāka informācija Rūjienas pilsētas bibliotēkas Facebook kontā, tālrunis jautājumiem: 28362265.

Strenču apvienībā

No 1. līdz 31 jūlijam Sedas pilsētas bibliotēkā Olgas Žuravļovas adījumu izstāde Sedas 70. jubilejas gada izstāžu cikla “Sedēniešu vaļasprieki” ietvaros.

No 1. jūlija līdz 31. jūlijam Plāņu pagasta Jaunklidža bibliotēkā tematiska literatūras izstāde “Mīklupanti: Jānim Baltvilkam 80”.

No 1. jūlija līdz 31. jūlijam Plāņu pagasta Jaunklidža bibliotēkā tematiska izstāde “Sīki, mazi kukainīši”.

No 1. jūlija Plāņu pagasta Jaunklidža bibliotēkā iespēja iepazīties ar novadpētniecības materiāliem, kuri apkopoti digitālajā izstādē “Brāļu draudzes – aizmirsta vēstures lappuse Plāņu pagastā”.

No 2. līdz 31. jūlijam Strenču pilsētas bibliotēkā Valmieras Mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņu darbu izstāde.