Aktualitātes / Izstādes Valmieras novada bibliotēkās jūnijā

Izstādes Valmieras novada bibliotēkās jūnijā

Burtnieku apvienībā

No 1. līdz 30. jūnijam Rencēnu pagasta 2. bibliotēkā (Lizdēnos) Valmieras muzeja izstāde ”Burtnieku aptiekas vitrīna”.

No 1. līdz 30. jūnijam Rencēnu pagasta 2. bibliotēkā (Lizdēnos) literatūras izstāde “Augi mūsu veselībai”.

No 1. līdz 30. jūnijam Valmieras pagasta bibliotēkā ārzemju tulkotās daiļliteratūras izstāde “Vasaras romāns”.

No 1. līdz  30. jūnijam Valmieras pagasta bibliotēkā bērnu literatūras izstāde “Mans vasaras grāmatu grozs”.

Kocēnu apvienībā

No 1. līdz 30. jūnijam Zilākalna pagasta bibliotēkā literatūras izstāde “Dārzs ikvienam”. Grāmatas ar lietpratēju padomiem, kā iekopt dārzu, kā iegūt lielisku ražu arī balkonu, terašu un verandu dārziņos, kā atpazīt augu slimības/ kaitēkļus un tos ierobežot.

Kocēnu pagasta bibliotēkā ilustrāciju izstāde “Pasakas jau visu pasaka” (atklāšana  6. jūnijā plkst. 18.30).

Līdz 14. jūnijam Kocēnu pagasta bibliotēkā Evijas Žores gleznu izstāde “Ceļš uz Lieldienu ved caur Golgātu”.

Mazsalacas apvienībā

Līdz 28. jūnijam Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā Mazsalacas vidusskolas 3.b klases audzēkņu komiksu izstāde “Pasakas par Pūķiem” (skolotāja Diāna Hofmane).

Līdz 28. jūnijam Mazsalacas pilsētas bibliotēkā Edvīna Lazdiņa gleznu izstāde “Noskaņas”.

Naukšēnu apvienībā

No 3. jūnija Naukšēnu pagasta bibliotēkā Naukšēnu vidusskolas skolēnu vizuālās mākslas darbu izstāde.

No 4. jūnija Naukšēnu pagasta bibliotēkā iespieddarbu izstāde par ceļojumiem “Ar grāmatām ceļo bez robežām!”.

Rūjienas apvienībā

No 1. līdz 30. jūnijam Ipiķu pagasta bibliotēkā izstāde “Tūteres ozols 2024”.

No 3. līdz 28. jūnijam Vilpulkas pagasta bibliotēkā grāmatu izstāde “Jānim Peteram 85”.

Līdz 30. jūnijam Rūjienas pilsētas bibliotēkā bērnu literatūras izstādes “Saulgriežu laiks”, “Puķu pilna pasaulīte”, “Vasara sākas ar spēlēm”, “Ko lasīsim vasarā?”.

Līdz 30. jūnijam Rūjienas pilsētas bibliotēkā literatūras izstādes “Vasara – ceļojumu laiks” un “Jāņi un Līgas latviešu literatūrā”.

Līdz 30. jūnijam Rūjienas pilsētas bibliotēkā rūjienietes Anitas Dūtes izšūto gleznu izstāde.

Strenču apvienībā

No 1. līdz 30. jūnijam Strenču pilsētas bibliotēkā Valmieras muzeja ceļojošā izstāde “Mūsu Jānis Daliņš”. Izstādē apkopota informācija par Latvijas pirmo olimpisko medaļnieku, izcilo soļotāju un novadnieku Jāni Daliņu.

No 1. līdz 30. jūnijam Sedas pilsētas bibliotēkā Jeļenas Andrejevas radīto leļļu izstāde Sedas 70. jubilejas gada izstāžu cikla “Sedēniešu vaļasprieki” ietvaros.

No 1. līdz 30. jūnijam Plāņu pagasta Jaunklidža bibliotēkā Vijas Meisteres darbu personālizstāde “…kad jūnijs ziedēs pļavu zālēs…”.

No 1. līdz 30. jūnijam Plāņu pagasta Jaunklidža bibliotēkā tematiska literatūras izstāde “Vasaras brīvlaikā”.

No 12. jūnija Plāņu pagasta Jaunklidža bibliotēkā tematiska izstāde “Saulgriežu laikā”.