Aktualitātes / Izstādes Valmieras novada bibliotēkās maijā

Izstādes Valmieras novada bibliotēkās maijā

Burtnieku apvienībā

No 2. līdz 31. maijam Valmieras pagasta bibliotēkā ceļojumu aprakstu grāmatu izstāde “Ceļotāju piezīmes”.

No 2. līdz 31. maijam Ēveles pagasta bibliotēkā grāmatu izstāde “Ceļojums apkārt pasaulei’’.

No 3. līdz 31. maijam Rencēnu pagasta 2. bibliotēkā (Lizdēnos) izstāde “Pusgadsimts Latvijas suņkopības attīstībā”.

No 4. līdz 11. maijam Rencēnu pagasta 1. bibliotēkā literatūras izstāde “Latvijas Neatkarības atjaunošanas diena”.

No 7. līdz 31. maijam Valmieras pagasta bibliotēkā bērnu uzziņu literatūras izstāde “Gribu visu zināt!”.

No 16. līdz 25. maijam Rencēnu pagasta 1. bibliotēkā literatūras izstāde “Aizkulišu pētnieks – rakstniekam, privātdetektīvam Lato Lapsam – 50.”

No 23. līdz 31. maijam Matīšu pagasta bibliotēkā novadniecei, juristei un politiķei Inesei Birzniecei veltīta fotogrāfiju un publikāciju izstāde.

Līdz 31. maijam Ēveles pagasta bibliotēkā Evijas Skrīveles ziepju izstrādājumu izstāde “Pavasara ziedi”.

Kocēnu apvienībā

No 1. līdz 31. maijam Bērzaines pagasta bibliotēkā rokdarbu grāmatu izstāde “Rakstu raksti”.

No 1. līdz 31. maijam Bērzaines pagasta bibliotēkāSieviešu apmācības un kultūras centra “SONORE” dalībnieces Sandras Blūmas darbu makramē tehnikā izstāde “Pinumi”.

No 7. maija līdz 14. jūnijam Kocēnu pagasta bibliotēkā Evijas Žores gleznu izstāde “Ceļš uz Lieldienu ved caur Golgātu”.

Līdz 31. maijam Zilākalna pagasta bibliotēkā literatūras izstādes “Mārai Cielēnai – 70” (grāmatas bērniem) un “Grāmatas pavasara noskaņai” (romantiska satura literatūra, mīlestības romāni).

Mazsalacas apvienībā

No 13. maija līdz 28. jūnijam Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā Mazsalacas vidusskolas 3. b klases audzēkņu komiksu izstāde “Pasakas par pūķiem” (skolotāja Diāna Hofmane).

No 13. maija līdz 28. jūnijam Mazsalacas pilsētas bibliotēkā Edvīna Lazdiņa gleznu izstāde “NOSKAŅAS”.

Rūjienas apvienībā

No 2. līdz 16. maijam Rūjienas pilsētas bibliotēkā literatūras izstāde “4. maijs – diena, kas mainīja Latvijas vēsturi”.

No 2. līdz 31. maijam Rūjienas pilsētas bibliotēkā bērnu literatūras izstādes: “Uz vasaras sliekšņa”, “Pa īstam un pa jokam” –  rakstniecei Mārai Cielēnai 70, “Paldies, mīļo māmiņ, paldies”, “Zvēri Latvijas mežos”.

No 6. līdz 31. maijam Lodes pagasta bibliotēkā Sandras Vestermanes gleznu izstāde “Koki”.

No 17. līdz 31. maijam Rūjienas pilsētas bibliotēkā literatūras izstāde “Mežā un dārzā”.

Strenču apvienībā

No 1. līdz 31. maijam Strenču pilsētas bibliotēkā literārā izstāde “Jānim Klīdzējam 110, Reinim Kaudzītem 185”.

No 1. līdz 31. maijam Sedas pilsētas bibliotēkā Beatas Vargas un Minkas Vargas (9 gadi) rokdarbu izstāde Sedas 70. jubilejas gada izstāžu cikla “Sedēniešu vaļasprieki” ietvaros.

No 1. līdz 31. maijam Sedas pilsētas bibliotēkā tematiskā grāmatu un žurnālu izstāde “Dārza darbi”.

No 2. maija Plāņu pagasta Jaunklidža bibliotēkā mākslinieces Vijas Meisteres darbu izstāde “Kad jūnijs ziedēs pļavu zālēs” un radošā darbnīca. Sīkāka informācija par radošās darbnīcas norisi pa tālruni: 25716062.

No 2. līdz 31. maijam Plāņu pagasta Jaunklidža bibliotēkā literārā izstāde “Pūčumuižā mums jāpietur. Mārai Cielēnai – 70”.

Līdz 8. maijam Strenču pilsētas bibliotēkā Līgas Soveres personālizstāde “Ceļā ieraudzītais”.

No 8. līdz 31. maijam Plāņu pagasta Jaunklidža bibliotēkā tematiska grāmatu izstāde “Raibā vasara!”.