Aktualitātes / Izstādes Valmieras novada bibliotēkās novembrī

Izstādes Valmieras novada bibliotēkās novembrī

VALMIERĀ

No 1. līdz 30. novembrim Valmieras Integrētajā bibliotēkā apskatāma grāmatu izstāde “Dzejniecei Dainai Sirmai – 65”.

Līdz 30. novembrim Valmieras Integrētajā bibliotēkā Ziedoņa muzejs un “Ziedoņa klase” aicina iepazīties ar izstādi “Es atkal neatvados”.

Līdz 15. decembrim Valmieras Integrētajā bibliotēkā apskatāma Agneses Kurzemnieces gleznu izstāde “Mākoņu skatītājas”.

BURTNIEKU APVIENĪBĀ

No 1. novembra līdz 30. novembrim Valmieras pagasta bibliotēkā skatāma Anitas Kopānes krustdūrienu tehnikā darināta gleznu izstāde “Gaisma”.

No 1. novembra līdz 30. novembrim Valmieras pagasta bibliotēkā aplūkojama literāri tematiskā grāmatu izstāde “Latvijas spēks  – tās cilvēkos!”.

No 1. novembra līdz 30. novembrim Valmieras pagasta bibliotēkā skatāma Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņu foto izstāde “Skaisti dzīvot, Latvijā!”.

No 13. līdz 20. novembrim Rencēnu pagasta 1. bibliotēkā aplūkojama literatūras izstāde “Es gribu visu? Jā, es gribu visu”. Dzejniekam Ojāram Vācietim – 90.

No 17. novembra līdz 17. decembrim Rencēnu pagasta 2. bibliotēkā (Lizdēnos) apskatāma Valmieras muzeja ekspedīcijās Lizdēnos iegūto  priekšmetu kolekcija.

No 18. līdz 30. novembrim Rencēnu pagasta 1. bibliotēkā aplūkojama Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai veltīta literatūras izstāde.

Līdz 20. novembrim Vecates pagasta bibliotēkā aplūkojama Sandras Vestermanes gleznu izstāde. Izstādē skatāmi mākslinieces atlasīti darbi, kas veltīti koku tematikai un tapuši laika periodā no 2001. līdz 2008. gadam.

Līdz 21. novembrim Ēveles pagasta bibliotēkā Rūjienas Tautskolas mākslas kursa pieaugušajiem dalībnieku darbu izstāde ‘’Mana dziesma’’.

Novembrī Rencēnu pagasta 2. bibliotēkā (Lizdēnos) fotogrāfiju izstāde “Lizdēni 2023”.

KOCĒNU APVIENĪBĀ

No 1. līdz 30. novembrim Kocēnu pagasta Rubenes bibliotēkā apskatāma akrila pludinājumu gleznu izstāde.

Līdz 6. novembrim Bērzaines pagasta bibliotēkā izstāde Karīnas Priedītes ilustrācijas”.

No 7. novembra līdz 6. decembrim Bērzaines pagasta bibliotēkā aplūkojama Valmieras muzeja veidotā ceļojošā izstāde “Zobens un durklis”.

No 13. līdz 30. novembrim Kocēnu pagastaRubenes bibliotēkā Ojāra Vācieša grāmatu izstāde “Vēl es šodienīgs un vakardienīgs esmu….”

MAZSALACAS APVIENĪBĀ

No 1. novembra līdz 30. novembrim Sēļu pagasta bibliotēka aicina “Sēļu muižas” izstāžu zālē aplūkot Tautas lietišķās mākslas studijas “Staicele” plecu lakatu izstādi.

Līdz 25. novembrim  Mazsalacas pilsētas bibliotēkā apskatāma Valmieras muzeja veidotā ceļojošā izstāde “Kur karogs plīvo”, kas vēsta par Latvijas karoga vēsturi, notikumiem, personībām.

Līdz 1. decembrim Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā Rūjienas mākslas skolas audzēkņu diplomdarbu izstāde RAKSTU KOMPOZĪCIJAS.

RŪJIENAS APVIENĪBĀ

No 6. novembra līdz 25. novembrim Rūjienas pilsētas bibliotēkā literatūras izstāde “Ar Latviju sirdī!”.

No 13. novembra līdz 19. novembrim Rūjienas pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā Ziemeļvalstu literatūras nedēļa 2023. “Darbi un Nedarbi zem Manas naģenes” – nedēļas ietvaros tiks apkopoti bibliotēkas apmeklētāju piedzīvojumi un stāsti.

Līdz 30. novembrim Lodes pagasta bibliotēkā apskatāma tematiskā izstāde “Muižas”.

Līdz 30. novembrim Lodes pagasta bibliotēkā apskatāma Valmieras muzeja ceļojošā izstāde “Rūjienas apvienības muižas”.

Novembrī Rūjienas pilsētas bibliotēkā aplūkojama Rūjienas amatnieku darbu izstāde “Lakats”.

Novembrī Rūjienas pilsētas bibliotēkā dzejniekam Ojāram Vācietim veltīta literatūras izstāde “Dzejot kā elpot un dzīvot”.

Novembrī Rūjienas pilsētas bibliotēkā izstāžu cikla “Mēneša populārākā vārda īpašnieces – latviešu rakstnieces, dzejnieces” izstāde “Novembris – Dagnija”.

Novembrī Rūjienas pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā tematiskās izstādes: “Mārtiņdienu gaidīdams”, “Ceļojot pa Ziemeļu zemēm”, “Grāmata Sārtsvārcīte”, “Burtu juceklis Skaņu mežā”.

Līdz decembra beigām Lodes pagasta bibliotēkā apskatāma fotogrāfiju izstāde “Lode manām acīm”.

STRENČU APVIENĪBĀ

No 1. līdz 24. novembrim Strenču pilsētas bibliotēkā Valmieras muzeja ceļojošā izstāde “Saknes debesīs” (māksliniece Sindija Mačtama).