Aktualitātes / Lasīšanas izaicinājums 2023 Grāmatu Bingo “Apkārt pasaulei”

Lasīšanas izaicinājums 2023 Grāmatu Bingo “Apkārt pasaulei”

Jaunajā gadā – jauns lasīšanas izaicinājums! Bērnu apkalpošanas nodaļa aicina doties literārā ceļojumā apkārt pasaulei!

Šogad rosinām tevi iepazīt Baltijas valstu, Lielbritānijas, Zviedrijas un citu valstu autoru grāmatas un satikties ar vēl neiepazītiem stāstu varoņiem un pasaules vietām, kā arī izdzīvot pavisam jaunus piedzīvojumus.

Kas Tev jādara, lai piedalītos?

• Izaicinājuma “Apkārt pasaulei” Bingo laukumā atradīsi septiņu valstu karogus un vienu brīvās izvēles lauciņu;
  • Izvēlies valsti, atrodi kādu šīs valsts autora grāmatu un izlasi to. Brīvās izvēles lauciņu aizpildi ar kādas citas valsts autora grāmatu;
  • Aizpildi visus 8 lodziņus ar šogad izlasītām grāmatām;
  • Dalībnieka lapā ieraksti izlasīto grāmatu autorus un nosaukumus;
  • Aizpildītu lapu līdz 31. maijam nes uz Bērnu apkalpošanas nodaļu un saņem pārsteiguma balvu!

Izaicinājumā vari piedalīties arī vairākās Valmieras novada pagastu un pilsētu bibliotēkās un aizpildīto dalībnieka lapu nest uz savu tuvāko bibliotēku:

• Rencēnu pagasta 2. bibliotēka
  • Trikātas pagasta bibliotēka
  • Ķoņu pagasta bibliotēka
  • Burtnieku pagasta bibliotēka
  • Ipiķu pagasta bibliotēka
  • Strenču pilsētas bibliotēka
  • Rūjienas pilsētas bibliotēka
  • Mazsalacas pilsētas bibliotēka
  • Kauguru pagasta bibliotēka
  • Naukšēnu pagasta bibliotēka
  • Rencēnu pagasta 1. bibliotēka
  • Matīšu pagasta bibliotēka
  • Vilpulkas pagasta bibliotēka
  • Valmieras pagasta bibliotēka

Dalībnieka lapu iespējams saņemt Bērnu apkalpošanas nodaļā, kādā no augstāk minētajām bibliotēkām vai lejupielādēt šeit.

Grāmatu Bingo dalībnieka lapa

Ar izaicinājuma noteikumiem vari iepazīties šeit.

Grāmatu Bingo noteikumi

Lasi pats un izaicini piedalīties arī draugus, ģimeni, skolotājus.  Dalībai izaicinājumā nav vecuma ierobežojumu. Lai raibs un aizraujošs ceļojums apkārt pasaulei grāmatu lappusēs!

Papildu informācija: egita.saicane@vb.valmierasnovads.lv