Aktualitātes / Lasīšanas veicināšanas programma skolām “Ķepu ķepā, roku rokā lasām kopā 2024” noslēgusies

Lasīšanas veicināšanas programma skolu klasēm kopā ar kinoloģi Ingūnu Tihomirovu un bibliotekāri Līgu Bujani “Ķepu ķepā, roku rokā lasām kopā 2024” noslēgusies!

No 10. līdz 24. aprīlim Valmieras Integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā darbojāmies pēc Lauras Melnes grāmatas motīviem “Sunāns breiveibā”.

Iespēju iepazīt latgaliešu valodu sniedza Lauras Melnes sagatavots interaktīvs uzdevums, kurā bērni varēja pārbaudīt savas zināšanas latgaliešu valodā un iepazīties ar Lauras veidoto komiksu bērniem “Sunāns breiveibā”.

Skolēni kopā ar suņu dāmu Martuku piedalījās “Suņu valodas” testos, izprotot, ko suņa balss un kustības mums spēj pateikt.

Klašu mājas uzdevums bija atrast un izveidot interesantu darbiņu par apvidvārdiem Latvijā.

Šī gada uzvarētāji un čaklākā klase ir Valmieras Pārgaujas sākumskolas 2.e klase un skolotāja Agnese Gaile-Skujiņa

Paldies visām klasēm, kuras piedalījās! Uz tikšanos nākamajā gadā!

Līga Bujane,

Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas Vecākā bibliotekāre