Novadpētniecība / Valmieras apkaime un novadi / Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienība / Teātra spēlēšanas tradīcijas Trikātas pagastā

Teātra spēlēšanas tradīcijas Trikātas pagastā

• Pievienots: 23.10.2018
  • Sagatavoja: Inga Janīte
  • Organizācija: Trikātas pagasta bibliotēka

Prezentācija dod ieskatu teātra spēlēšanā Trikātas pagastā sākot ar 1866. gadu, kad Trikātas dziedāšanas biedrība rīko pirmo teātra izrādi jaundibinātajai bibliotēkai par labu, līdz pat Trikātas amatierteātra TATS dibināšanai 2016. gada 1. oktobrī.

Vairāk:

Teātris Trikātā cauri laikiem

Atslēgvārdi

Personas: Hermanis Enzeliņš, Alma Kaņepe, Jānis Vilciņš, K. Sokolova, Viktors Altītis, Viktors Ozoliņš, J. Purgalis, L. Noreiko, Mārtiņš Balodis, Voldemārs Ferģis, Ēvalds Mercs, Jēkabs Mīļais, Edgars Liepiņš

Organizācijas, biedrības: Trikātas dziedāšanas biedrība, Trikātas draudze, Trikātas Jaunatnes svētki, Trikātas Aizsargu nodaļa, Trikātas aizsargu pulciņš, Trikātas koris, Trikātas dramatiskais kolektīvs, Vāles dramatiskais kolektīvs, Trikātas amatierteātris “TATS”

Vietvārdi: Vecbrenguļu muiža, Trikāta, Vecvāles muiža, Vecvāle, Trikātas pilskalns, Trikātas baznīca, Vāles ciems