Aktualitātes / Nāc uz bibliotēku skolēnu pavasara brīvlaikā!

Nāc uz bibliotēku skolēnu pavasara brīvlaikā!

Skolēnu pavasara brīvlaikā aicinām lasītājus nākt ciemos uz bibliotēku, piedalīties radošās un aizraujošās aktivitātēs, kā arī izvēlēties sev brīvlaika lasāmvielu. Mūsu plauktos atrodamas grāmatas latviešu valodā un svešvalodās, žurnāli, galda spēles, CD un DVD. Pieejami arī mācību un spēļu datori un X-Box spēles, turklāt mazākie var darboties Pasaku istabā un bērnu stūrītī.

Brīvlaika nedēļā Bērnu apkalpošanas nodaļā apmeklētājus gaida dažādas aktivitātes:

• 16. martā plkst. 12.00 norisināsies radošā darbnīca ar mākslinieci Marinu Heniņu sākumskolas vecuma bērniem. Pieteikšanās ŠEIT

• 17. marta pēcpusdienā plkst. 16.00 bibliotēkas jauniešu organizācija VIBJO Sudraba ZIRG’S aicina piedalīties viktorīnā “Es mīlu Tevi, Valmiera!”. Dalībniekus gaida jautājumi par un ap Valmieru, lieliski pavadīta pēcpusdiena un balvas veiksmīgākajiem. Vietu skaits ierobežots, ieteicamais dalībnieku vecums: 13+ . Pieteikšanās ŠEIT

• Savukārt sestdien, 18. martā, plkst. 12.00–15.00 kopīgi skatīsimies tiešraidi no Lielajiem lasīšanas svētkiem Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Pasākumā tiks izziņotas un apbalvotas Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2022 ekspertu atzītākās kolekcijas grāmatas, kā arī godināti grāmatu autori, tulkotāji un ilustratori un lasīšanas vēstneši Latvijas novados.

Uz tikšanos bibliotēkā!