Aktualitātes / Nacionālās skaļās lasīšanas sacensību čempions ir noskaidrots

Nacionālās skaļās lasīšanas sacensību čempions ir noskaidrots

30. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā tikās skaļās lasīšanas čempioni no visas Latvijas, 30 sestklasnieki cīnījās par nacionālo sacensību čempiona titulu. Starp viņiem ar sirsnīgu lasījumu no Māras Zālītes grāmatas “Tango un Tūtiņa ciemos” startēja Valmieras novada pārstāvis Gustavs Gračevs (Valmieras Viestura vidusskola). Lepojamies ar Gustava drosmi un nosvērtību, uzstājoties uz Ziedoņa zāles skatuves un pārstāvot savu klasi, skolu, bibliotēku, pilsētu un novadu!

Vairāk par sacensību norisi lasiet Latvijas Nacionālā bibliotēkas Bērnu literatūras centra vadītājas Silvijas Tretjakovas sagatavotā rakstā “Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības noslēgušās ar skaistiem svētkiem un valsts čempiona titulu”.

Sacensību ieraksts vērojams šeit: