Pakalpojumi / Izmanto no mājām / Grāmatu pakomāts un nodošanas kaste

Grāmatu pakomāts

Pie Valmieras integrētās bibliotēkas ieejas ir uzstādīts grāmatu pakomāts bibliotēkas grāmatu un citu iespieddarbu saņemšanai. Te izņemt pasūtītos izdevumus var 24 stundas diennaktī.

Bibliotēkā reģistrētiem lietotājiem sev interesējošo lasāmvielu vai diskus no DVD kolekcijas iespējams pasūtīt trīs veidos:

1. Kopkatalogā, autorizējoties “Mana bibliotēka”, pirms iespieddarba pasūtīšanas, ir jāveic atzīme “Vēlos saņemt pakomātā” (šī atzīmesaglabāsies arī turpmākajiem pasūtījumiem).
  2. zvanot uz tālruņa numuriem 26667919 (Daiļliteratūra, periodika), 26664430 (Nozaru un ViA mācību literatūra), 26332241 (Bērnu apkalpošanas nodaļa),
  3. e-pastā biblioteka.info@vb.valmierasnovads.lv , norādot savu tālruņa numuru.

Pasūtījumi tiek apstrādāti bibliotēkas darba laikā. Brīvdienās pieteiktos izdevumus pakomātā var saņemt nākamajā darba dienā. Pēc piekļuves koda saņemšanas, pasūtījums no pakomāta jāizņem trīs dienu laikā. Ja vēlaties izmantot bibliotēkas jauno pakalpojumu, pārliecinieties, vai bibliotēkas datu bāzē ir jūsu aktuālais tālruņa numurs, jo uz to tiks nosūtīta īsziņa ar ciparu kodu, kas ir jāievada pakomāta ciparu panelī.

Grāmatu pakomāta lietošanas instrukcija

Grāmatu nodošanas kaste

Valmieras integrētās bibliotēkas izsniegtās grāmatas, žurnālus un CD iespējams nodot, ievietojot kastē, kas uzstādīta pie ēkas ieejas durvīm Cēsu ielā 4. Iekārta ir viegli lietojama un pieejama arī ārpus bibliotēkas darba laika ikvienam ērtā diennakts stundā.

Grāmatas, žurnāli un CD tiek atpazīti pēc to unikālā svītru koda un bibliotēku informācijas sistēmā katram klientam atzīmēti kā nodoti.