Pakalpojumi / Uz mājām izsniedz / Spēlē spēles bez maksas – bibliotēkā un mājās!

Spēlē spēles bez maksas – bibliotēkā un mājās!

Valmieras Integrētā bibliotēka piedāvā spēles dažādiem vecumposmiem – atradīsi gan stratēģiskās spēles, ko sapratīs vien pieaugušais, gan iemīļotas ģimeņu un bērnu spēles, ko var spēlēt ikviens!

Visas spēles bez maksas tiek izsniegtas arī uz mājām.

Rudens un ziemas sezonā tiek rīkoti arī spēļu vakari – seko Valmieras Integrētajai bibliotēkai sociālajos medijos un nepalaid garām informāciju!

Stratēģiskās spēles, piemēram, “Mysterium”, “Exploding Kittens”, “Splendor” u.c. meklē Pieaugušo apkalpošanas nodaļā. Bibliotēkas otrajā stāvā arī pieejamas metodiskās spēles pieaugušajiem, ko izmantot skolās, darba kolektīvos vai citās grupās. Krājumā ir spēles “Manas komandas lomas”, “Ideju Pitch”, “Sarunu aplis”, “Tava profesija”, “Dizaina domāšanas instrumentu komplekts” u.c.

STRATĒĢIJAS UN METODISKĀS SPĒLES

Bērnu apkalpošanas nodaļā pieejama plaša galda spēļu kolekcija ar populārām spēlēm ģimenēm un bērniem. Populārākās: “Alias”, “Halli Galli”, “Ice Cool”, “Latvija”, “Gada Riti”, “Burtošanas čempionāts”. Ir arī runājošā pildspalva, kas tiešām prot runāt – gan Kaķa, gan Lupatiņu balsīs. Pildspalva lietojama kopā ar grāmatu sēriju “Kā lupatiņi mācījās”. Pietuvinot pildspalvu attēliem, tā stāsta stāstus, dzied dziesmas, skaita dzejoļus un uzdod lasītājam vairākus simtus jautājumu un uzdevumu.

SPĒLES BĒRNIEM UN ĢIMENĒM