Aktualitātes / Sedas stāstnieku kultūrizpētes brauciens uz Mazsalacu. Stāstnieku tikšanās Vērsī

Š.g. 14.augustā projekta “Kaimiņš. Pagalms. Vēsture” ietvaros Sedas stāstnieki dodas iepazīt Mazsalacas apkaimes kultūrvēstures vērtības un Valmieras novada stāstnieku kopienas Mazsalacā un Ramatā. Aktivitātes mērķis veicināt stāstīšanas pieredzes iegūšanu, kopīgas sadarbības plānošanu un tīklošanos.
Īsteno: Valmieras bibliotēka sadarbībā ar Sedas un Mazsalacas pilsētu bibliotēkām un Ramatas pagasta bibliotēku.

Programma:

8.30 – izbraukšana no Sedas bibliotēkas stāvlaukuma.

9.40 – 11.00   ievada ekskursija Mazsalacā kopā ar gidu

11.00    Mazsalacas muzeja apmeklējums Valtenbergas muižā (ar ekspozīcijas gidu)

12.00   izbraucam uz Skaņākalna parku, skaistāko vietu apskate

13.30 – 14.30   pusdienas kafejnīcā BŪDA.

Pēc pusdienām izbraucam uz Ramatas pag. Vērsi

15.00   piedalāmies stāstu pasākumā “Bērnības zeme” Vērša pusmuižā. Tikšanās ar Mazsalacas un Ramatas stāstniekiem. Iepazīšanās, saviesīgas sarunas, atmiņu stāstījumi.

17.30   došanās atpakaļceļā

19.00   atgriešanās Sedā (laiks var tikt mainīts, atkarībā no apstākļiem)

Projektu Sedas kopienai KAIMIŅŠ. PAGALMS. VĒSTURE finansiāli atbalsta Latvijas Muzeju biedrība (LMB) un British Council pārstāvniecība Latvijā (Līgums Nr. 3/2024-F).