Aktualitātes / Tikšanās ar Forumu LĪDERE Valmierā

Tikšanās ar Forumu LĪDERE Valmierā

Kopā ar pavasara atkusni mēs vēlamies aizvest mazu daļiņu Forums LĪDERE uz Gaujas krastu Valmierā, lai satiktos, aprunātos un iedvesmotos. Un kas gan varētu būt labāks laiks šādai tikšanās reizei, ja ne Sieviešu dienas priekšvakars?

Tāpēc kopā ar Valmieras Zonta klubu vēlamies aicināt Jūs, dāmas, kurām tuvāka ir Valmieras puse, 7. martā plkst. 17:30 uz Rozes dienas iedvesmas vakaru omulīgajās Valmieras Integrētās bibliotēka telpās. Kopīgi atzīmēsim sieviešu sasniegumus, sumināsim Rozes balvas ieguvēju, kā arī uzklausīsim Forums LĪDERE dibinātājas Solvitas Kabakovas iedvesmojošo un izklaidējošo uzrunu par sieviešu līderību.

Lai apmeklētu šo Pasākumu, aicinām aizpildīt reģistrācijas anketu.

Uz tikšanos 7.martā plkst. 17:30, Valmieras Integrētajā bibliotēkā (Cēsu ielā 4, Valmierā)!

Ieeja pasākumā ir bez maksas. Reģistrēšanās obligāta.

Informācijai: info@forumslidere.lv, t. 23300113