Aktualitātes / Valmieras Integrētajā bibliotēkā lekcija un sarunas “Zīdīšana – teorija un prakse”

1. augustā plkst. 17.00 Valmieras Integrētajā bibliotēkā, Cēsu ielā 4 uz lekciju un sarunām “Zīdīšana – teorija un prakse” aicina Valmierā un Vidzemē praktizējošas LZVKA zīdīšanas konsultantes, dūlas Ilze Kuduliņa, Gunita Amoliņa un Lita Dudele-Krastiņa. Vispasaules zīdīšanas nedēļas ietvaros no 1. līdz 7. augustam zīdīšanas konsultanti jau vairākus gadus rīko īpašus pasākums visā Latvijā. Šī gada zīdīšanas nedēļas moto ir: “Padarīt zīdīšanas atbalstu pieejamu ikvienam!” Aicinām topošos un jaunos vecākus un arī citus interesentus. Drīkst līdzi ņemt arī bērnus. Pasākumā pārrunāsim, vai zīdīšanas teorija darbojas arī prakstiskajā dzīvē ar savu bēbīti un ko darīt, ja tā nenotiek. Būs noderīgi gan mammām, gan tētiem, gatavojoties zīdīšanas izaicinājumiem un pēcdzemdību periodam. Būs pieejamas arī ar dzemdībām un bērnu audzināšanu saistītas grāmatas, ko ir iespējams paņemt no bibliotēkas. Pieteikšanās 26677190 vai lita.dudele@gmail.com. Dalība bez maksas.