Bērniem un jauniešiem / Noderīgi e-resursi / E-grāmatas latviešu valodā un svešvalodās

E-grāmatas latviešu valodā un svešvalodās

3td.lv bibliotēkā iespējams lasīt e-grāmatas latviešu valodā bez maksas tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.

3td.lv bibliotēka lietošanas pamācība

EBSCO datubāzē iespējams bez maksas lasīt e-grāmatas svešvalodās (angļu, franču, vācu u. c. valodās). EBSCO grāmatu kolekcijā pieejama gan pieaugušo un jauniešu daiļliteratūra, gan arī plašs literatūras klāsts tādās jomās kā veselība, amatniecība, pavārmāksla, reliģija, izklaide, ģeogrāfija, finanses, ģimene, folklora, labklājība, mājsaimniecība u. c.
Pēc grāmatu lejupielādes tās lietotājiem ir pieejamas arī bezsaistes režīmā.

Palīgs EBSCO e-grāmatu izmantošanā

Lai sāktu lasīt e-grāmatas, nepieciešami bibliotekāra piešķirtie PIEKĻUVES DATI. Ja tev vēl nav šādu piekļuves datu, vaicā tos bibliotekāram (uz vietas bibliotēkā vai rakstot uz e-pasta adresi: biblioteka.info@vb.valmierasnovads.lv).

Ja vēl neesi Valmieras Integrētās bibliotēkas lasītājs, piedāvājam REĢISTRĒTIES BIBLIOTĒKĀ ATTĀLINĀTI.