Fotogalerijas / Konkursa “Mana grāmatu karaliene 2022” noslēguma pasākums

Konkursa “Mana grāmatu karaliene 2022” noslēguma pasākums

Ar sirsnīgu kopābūšanu un aizraujošu Tautas teātra “Sprīdītis” izrādi “Alfons Trīcvaidziņš” Valmieras Viestura vidusskolā noslēdzies Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas konkurss “Mana grāmatu karaliene 2022”!

Tradicionālais konkurss norisinājās jau 32. gadu, un arī šogad aicinājām lasītājus atskatīties uz aizgājušajā gadā izlasītajām grāmatām un par vienu no tām izveidot radošu atsauksmi brīvi izvēlētā tehnikā. Grāmatu karalieni šogad noteicām jaunā, neierastā veidā – aicinot bibliotēkas apmeklētājus balsot par konkursa dalībnieku nominētajām grāmatām. Kopsummā saņēmām 52 lasītāju balsis, un par grāmatu karalieni ar 10 balsīm šogad kļuva Deivida Valjamsa grāmata “Ledus briesmonis”!

Šogad konkursā piedalījās 147 dalībnieki no Valmieras pilsētas, kā arī divi mazie lasītāji no Mazsalacas. Īpaši kuplā skaitā saņēmām radošos darbiņus no Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – Attīstības centra, Valmieras Pārgaujas sākumskolas, Valmieras Viestura vidusskolas un Valmieras Zaļās skolas. Iepriecinoši, ka konkursā piedalījās gan pavisam mazi lasītāji (jaunākajam konkursa dalībniekam ir nepilni trīs gadi), gan arī pamatskolēni un vidusskolēni.

Konkursa noslēguma pasākums norisinājās Valmieras Viestura vidusskolā, un tajā piedalījās dalībnieki, kuru darbiņi bija saņēmuši Valmieras Integrētās bibliotēkas žūrijas komisijas balsis. Noslēguma pasākumā tikāmies ar pašu grāmatu karalieni un apbalvojām visvairāk balsu saņēmušos darbiņus, kā arī noskatījāmies Tautas teātra “Sprīdītis” jautro un dzīvespriecīgo izrādi “Alfons Trīcvaidziņš”. Pasākuma laikā tika izlozēts arī viens laimīgais balsotājs – Bērnu apkalpošanas nodaļas apmeklētājs –, kurš saņēma pārsteiguma balvu.

Plašāk par konkursa un pasākuma norisi aicinām lasīt ŠEIT.