Aktualitātes / “Zvirbulis iepazīst emocijas” noslēguma pasākums

“Zvirbulis iepazīst emocijas” noslēguma pasākums

11. oktobrī Valmieras Integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas talismans Zvirbulis spodrināja spalvas un aicināja vasaras lasīšanas veicināšanas programmas “Zvirbulis iepazīst emocijas” dalībniekus uz noslēguma pasākumu.

Svinīgā noskaņojumā pulcējās 27 dalībnieki vecumā no 6 līdz 14 gadiem, kuri vasaras brīvlaikā ielūkojās Zvirbuļa grāmatu grozā un aizrautīgi  lasīja viņa izvēlētās grāmatas, tā izzinot emociju pasauli  un gūstot iedvesmu veikt radošo darbu, uzzīmējot un aprakstot savu izdomāto emociju planētu.

Noslēguma pasākumā dalībnieki dalījās iespaidos par savām izdomātajām emociju planētām. Vai varat nojaust, kas tie par priekbieriem un bēduconiem, kas mīt emociju planētā? Tie ir prieka pilni bumbieri un bēdu pilni citroni. Kādas citas planētas pavadoņi izstaro emociju starus, bet planēta Gamdžona ir sadalīta emociju apgabalos – dusmu, skumju, prieka baiļu, pārsteiguma un uzticības.

Lai Zvirbuļa svinības būtu izdevušās, mūsu atbalstītāju pulks – Mūsdienu virtulis, grāmatnīca Globuss, Lai prieks, Kino Gaisma – bija parūpējušies par pārsteiguma veltēm visiem Zvirbuļa vasaras lasīšanas groza dalībniekiem.

Līdz 4. novembrim Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas Klusajā lasītavā ir aplūkojama dalībnieku emociju planētu izstāde. Aicinām ikvienu ielūkoties emociju planētu pasaulē un gūt iedvesmu jauniem grāmatu atklājumiem! Tikmēr Zvirbulis dodas atpūtā, lai ar jaunu sparu nākošvasar aicinātu jau citā grāmatu piedzīvojumā.

Čir, čir!

Zvirbuļa noslēguma pasākuma galerija apskatāma ŠEIT.