Aktualitātes / Vasarā turpini izmantot bibliotēkas pakalpojumus!

Vasarā turpini izmantot bibliotēkas pakalpojumus!

Atgādinām, ka Valmieras Integrētā bibliotēka jūlijā un augustā strādās vasaras darba laika ietvaros:

Pirmdiena 12-19
Otrdiena 10-17
Trešdiena 10-17
Ceturtdiena 12-19
Piektdiena 10-17
Sestdiena —
Svētdiena —

Neskatoties uz darba laika izmaiņām, apmeklētājiem ir pieejama grāmatu nodošanas kaste, kurā iespējams nodot grāmatas jebkurā diennakts laikā, kā arī iespējams pasūtīt grāmatas, izmantojot grāmatu pakomātu.

Pakalpojumi un iespējas

Baudot siltās vasaras dienas, piedāvājam lasīt e-grāmatas latviešu valodā 3td.lv bez maksas, izmantojot savu viedierīci. Piekļuves datus iespējams saņemt klātienē, sazinoties e-pastā – biblioteka.info@vb.valmierasnovads.lv vai rakstot Whatsapp uz tālr. 26665573.

E-grāmatas latviešu valodā

Bibliotēka piedāvā iespēju lasīt e-grāmatas angļu valodā EBSCO ebook Public Library Collection. Grāmatas iespējams lasīt bezmaksas, viss, kas tev jādara, ir jāsazinās ar bibliotēku, lai saņemtu autorizācijas datus. Piekļuves datus iespējams saņemt klātienē, sazinoties e-pastā  – biblioteka.info@vb.valmierasnovads.lv vai rakstot WhatsApp uz tālr. 26665573.

E-grāmatas svešvalodās

Valmieras Integrētā bibliotēka arī vasaras periodā piedāvā jaunākās grāmatas un aktuālos periodikas izdevumus!

Sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo bibliotēku iespējams lasīt arī lieldrukas grāmatas un klausīties audiogrāmatas.

Vasaras periodā aicinām piedalīties lasīšanas veicināšanas programmā Zvirbuļa grāmatu grozs “Zvirbulis iepazīst emocijas”.

Zvirbulis iepazīst emocijas

Garos vasaras vakarus iespējams pavadīt, skatoties klasiskās latviešu filmu pērles mājaslapā Filmas.lv.

Ja vēl neesi izlēmis, kādas grāmatas būtu piemērotas šai vasarai, ieskaties Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2024. gada piedāvājumā.

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija